Новинки

в будівельних матеріалахSTO Climasan

Мікросиліконова фасадна фарба

STO Lotusan Color


Бруд змивається дощем. Надійний захист від води і пилюки. У фарбі STO Lotusan Color є повторення мікроструктури поверхні листка лотуса. Листки лотуса під час дощу не намокають, краплини води скочуються з них. Це явище в природі отримало назву "ефект лотуса". На основі нього було створена нова фасадна фарба STO Lotusan Color. Поверхня фасаду, пофарбована фарбою STO Lotusan Color, не має контакту з пилюкою та брудом, та майже не контактує з водою. А значить фасад буде сухим та чистим, так як вода не просочується крізь фарбу, а змиває бруд.


STO Climasan

Внутрішня фарба

STO Climasan Color


Це перша активна фарба для внутрішніх робіт, яка зменшує кількість шкідливих компонентів і запахів, а також унеможливлює їх появу. Ефект очищення повітря базується на природному явищі фотосинтезу. Під дією світла активується каталізатор, зменшуючи кількість шкідливих домішок в повітрі, та унеможливлюючи появу нових. Рекомендовано для використання в людних місцях: медзакладах, ресторанах, готелях, школах і особливо в дитячих кімнатах.

Субстанції та гази, що знаходяться в повітрі, осідають на стіни Світло, активуючи каталізатор в фарбі, починає розкладати шкідливі субстанції на поверхні Результат: відчутно краще повітря в приміщенні
палітра